I am the new one

O Wszystkim i o niczym pogawędki :)
Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .:)

I am the new one

Postprzez CleoShel » So cze 04, 2022 09:26

Cheers, Helpful stuff!
CleoShel
 
Posty: 1
Dołączył(a): So cze 04, 2022 08:24
Lokalizacja: Bordeaux

Postprzez » So cze 04, 2022 09:26

 


Postprzez » Śr cze 22, 2022 23:24

 


Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron