O Wszystkim i o niczym pogawędki

Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .

przez MurrayTr » Pt sie 26, 2022 14:09
Hi, i believe that i saw you visited my blog so i got here to return the prefer?.I am attempting to to find issues to improve my web site!I suppose its adequate to use some of your concepts!!
Feel free to surf to my web blog -
Best fibre Optic Cable Company
-
MurrayTr
-
- Posty: 1
- Dołączył(a): Pt sie 26, 2022 13:52
- Lokalizacja: Pointe-A-Pitre
-
przez » Pt sie 26, 2022 14:09
-
-
Powrót do Pogaduszki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość