O Wszystkim i o niczym pogawędki

Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .

przez ShaunLov » N lip 09, 2023 18:48
You have made some really good points there. I checked on the net for additional information about the issue and found most people will go along with your views on this web site.
my web site -
challenges of dating a single Parent
-
ShaunLov
-
- Posty: 1
- Dołączył(a): Pn cze 26, 2023 06:37
- Lokalizacja: Brazil, Arapiraca
-
przez » N lip 09, 2023 18:48
-
-
Powrót do Pogaduszki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość