I am the new guy

O Wszystkim i o niczym pogawędki :)
Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .:)

I am the new guy

Postprzez ShaunLov » N lip 09, 2023 18:48

You have made some really good points there. I checked on the net for additional information about the issue and found most people will go along with your views on this web site.

my web site - challenges of dating a single Parent
ShaunLov
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn cze 26, 2023 06:37
Lokalizacja: Brazil, Arapiraca

Postprzez » N lip 09, 2023 18:48

 

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron