O Wszystkim i o niczym pogawędki

Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .

przez MariamVe » Wt wrz 19, 2023 23:45
I like this web blog very much so much excellent information.
Feel free to surf to my blog post ::
granny dating Younger men
-
MariamVe
-
- Posty: 1
- Dołączył(a): N wrz 17, 2023 19:05
- Lokalizacja: Great Britain, Bruntland
-
przez » Wt wrz 19, 2023 23:45
-
-
Powrót do Pogaduszki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość