I am the new one

O Wszystkim i o niczym pogawędki :)
Czy samotność musi zawsze boleć? W jaki sposób sobie z nią radzić? Czy można się nauczyć życia w samotności, przyzwyczaić się do niej? I czy wtedy życie z KIMŚ nie staje się zbyt skomplikowane? Czy samotność ma tylko wady? A może są jakieś zalety samotności? Gnębi Cię coś? Tutaj możesz zapytać .A my Ci na pewno pomożemy , doradzimy .:)

I am the new one

Postprzez MariamVe » Wt wrz 19, 2023 23:45

I like this web blog very much so much excellent information.

Feel free to surf to my blog post :: granny dating Younger men
MariamVe
 
Posty: 1
Dołączył(a): N wrz 17, 2023 19:05
Lokalizacja: Great Britain, Bruntland

Postprzez » Wt wrz 19, 2023 23:45

 

Powrót do Pogaduszki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron